gürcistan azerbaycan taşımacılık

Gürcistan - Azerbaycan


Olcay Lojistik, Ankara'dan düzenli olarak GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN'a karayolu taşımacılığı ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olarak çalışan ve minimum maliyet maksimum kar düşüncesi ile firmanızdan yüklerinizi alır, kendi depomuza çektikten sonra günlük olarak ihracat gümrüklemesini yaparak GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN'a yüklerinizi güvenli bir şekilde sevk ederiz.

parsiyel yük taşımacılık

Parsiyel Yük Taşımacılığı


Olcay Lojistik, GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN'a düzenli olarak parsiyel yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bizi öne çıkartan en önemli faktör parsiyel yükünüzü Ankara'dan yükleyip Ankara Tır Gümrüğünden çıkartan tek firma olmamızdır. Bu durum size parsiyel yüklerinizin daha az maliyetle sevk edilmesini sağlar. Nakliye siparişiniz en fazla 7 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

İletişim


Olcay Lojistik Depolama Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti.

nakliye telefon +90 312 385 04 71 - 75

olcay lojistik nakliye mail info@olcaylojistik.com.tr pazarlama@olcaylojistik.com.tr muhasebe@olcaylojistik.com.tr

http:\\www.olcaylojistik.com.tr

Haberler


- Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri den Azerbaycan a Fuar Nakliyesi, Fuar Parsiyel yük, Fuar Komple yük Nakliye Hizmetlerimiz Başlamıştır.
 

- Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri den Gürcistan a Fuar Nakliyesi, Fuar Parsiyel yük, Fuar  Komple yük Nakliye Hizmetlerimiz Başlamıştır.

 
- Rusya Parsiyel Yük, Rusya Komple Yük, Rusya Kargo Yük, Rusya Gabari Yük, Olcay Lojistik olarak hizmetlerimiz başlamıştır.
 
- Ermenistan Parsiyel Yük, Ermenistan Komple Yük, Ermenistan Kargo Yük, Olcay Lojsitik olarak hizmetlerimiz başlamıştır.

 
- Gürcistan Nakliye, Azerbaycan Nakliye, Olcay Lojistik olarak Yükünüz Emin Ellerde...
 
- Olcay Lojistik olarak Gaziantep, Malatya, Kocaeli, Muğla, Manisa, Balıkesir, Sivas, Nevşehir, Bartın, Zonguldak, Samsun, Amasya, Osmaniye, Çanakkale, Karaman, Kahramanmaraş, Adıyaman dan Gürcistan ve Azerbayca a Komple Nakliye Yük, Parsiyel Yük Nakliye, Kargo Yük Nakliye, Grupaj Yük Nakliye, Proje Yük Nakliye ve Gabari Taşımacılık Hizmetlerimiz Başlamıştır. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
 

- Olcay Lojistik olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Kayseri, Denizli, Aksaray, Adana, Mersin, Eskişehir, Aydın, Afyon, Antalya, Çorum, Bolu, Kırşehirden Gürcistan ve Azerbaycan a Komple Nakliye Yük, Parsiyel Yük Nakliye, Kargo Yük Nakliye, Grupaj Yük Nakliye, Proje Yük Nakliye ve Gabari Taşımacılık Hizmetlerimiz Başlamıştır. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.

 
  - Olcay Lojistik olarak, İstanbul dan Yüklerinizi Yükleyip Gümrüğünü Erenköy/Halkalı Gümrüğü yaparak Gürcistan ve Azerbaycan a Parsiyel Yük / Grupaj Yük / Kargo Yük Taşımacılığı Hizmeti Faaliyete geçmiştir. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
 
- Olcay Lojistik Merkez Depomuz faaliyete geçmiştir. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
 
- Olcay Lojistik Marka Tescil Belgemiz alınmıştır.  
 
- Olcay Lojistik facebook sayfamız hizmetinizdedir.  
 
 
- Her hafta Cuma günü düzenli olarak Ankara dan, Ankara TIR Gümrüğünden Ankara-Tbılısı/GEORGIA Parsiyel Aracımız çıkıyor...

 

 - Her hafta Cuma günü düzenli olarak Ankara dan, Ankara TIR Gümrüğünden Ankara- Bakü/AZERBAİJAN Parsiyel Aracımız çıkıyor...

 

Yurt İçi Taşımacılık Hizmetlerimiz


Olcay Lojistik yurt dışında edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri yurtiçi lojistik alanında bir adım daha ileriye taşıyarak, hizmet ve hizmetin takibi konusunda iddialı konuma gelmiştir.
Bilgi ve çözüm odaklı deneyimleri sayesinde sizin için her türlü yurtiçi nakliye ve yurtiçi lojistik ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir.
Olcay Lojistik olarak Türkiye'nin her bölgesine tır, kamyon, kamyonet bazında açık ve tenteli araçlarımız mevcuttur. Bu araçlarımız ile yüklerinizin özelliklerine göre Ankara'dan yurtiçi nakliye yapılmak üzere parça nakliye, parsiyel taşımacılık, kargo taşımacılığı, komple taşımacılık, gabari özellikli taşımacılık hizmetlerini Ankara Şaşmaz Nakliyeciler Sitesindeki şubesinde vermektedir.

Nasıl Çalışıyoruz ?


olcay lojistik depolama

Hizmetlerimiz


Olcay Lojistik, hizmet ve hizmetin takibi konusunda iddalıdır. Müşterilerine günlük olarak araç konum bilgilendirme mailleri hizmeti vermektedir. Araçlarımızda GPRS/Takip cihazları mevcuttur. Araçlardan gelen konum bilgilendirme maillleri doğrultusunda müşterilerimiz bizi aramadan her gün yüklerinin takibini yapabilmektedir. Her müşterinin parsiyel/komple yükü ile ilgili bir takip numarası bulunmaktadır. Parsiyel yükünüzü kendi küçük araçlarımızla adresinizden alır, depomuza getiririz.

Parsiyel yük taşımacılığı, yurtdışı yük taşımacılığı, yurtiçi yük taşımacılığı, gümrükleme hizmetleri, depolama hizmetleri, fuar lojistiği, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı hizmetlerini senkronize bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.


© 2013 olcaylojistik.com.tr all rights reserved by grafytim